O firmie

CAMAND – skrzynki drewniane


Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała z wykorzystaniem środków własnych oraz dotacji zewnętrznych dzięki którym udało się nam zakupić sprzęt oraz wyposażenie pozwalające na rozwijanie naszej pasji i zainteresowań, a także daje możliwość rozwoju.

Zajmujemy się produkcją drewnianych skrzynek ze spersonalizowanym nadrukiem UV. Podarowanie ulubionego wina, lub innego alkoholu, czy też zapakowanie podarunku w pudełku ze spersonalizowanym nadrukiem to doskonały i niezapomniany prezent z okazji takich jak ślub, urodziny, imieniny, rocznice, czy też jako okazanie wdzięczności współpracownikom lub kontrahentom. Jest to doskonały upominek dla Rodziców, Świadków, Dziadków, Chrzestnych oraz Najbliższych przyjaciół.

Opakowania drewniane na każdą okazję


Oferowane przez nas skrzynki wykonane są z drewna sosnowego w dokładny i solidny sposób. W zależności od rodzaju zamykane są na zasuwkę lub na skobel. Środek pudełka wyłożony jest ozdobną wyściółką/wełną drzewną, która zabezpiecza zawartość oraz sprawia, że podarunek elegancko się prezentuje. Produkty są przyjazne dla środowiska oraz ekologiczne.

Nadruk UV wykonywany na skrzynkach to obecnie jedna z najnowocześniejszych technik wykorzystywanych w druku cyfrowym. Oferowany przez nas nadruk jest odpory na wodę, wilgoć oraz odwzorowuje pełną paletę kolorów, które są jaskrawe, bardzo wyraziste i nie blakną. Dzięki utrwaleniu światłem UV nadruk jest bardzo trwały i odporny na ścieranie.

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów projekty nadruków na skrzynki, ale jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i dostosowujemy się do indywidualnych życzeń. Zadowolenie i satysfakcja, a także radość obdarowanych osób jest naszym priorytetem i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Jeśli szukasz sposobu na zapakowanie prezentu w sposób wyjątkowy i oryginalny nasza skrzynka została stworzona specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy do zakupu!